Muži
Muži hrají městský přebor
Kadeti U17 JML
-----
Nejbližší utkání:
-
16.9.2023
-
První dvojutkání družstva kadetů K17 do 17 let již v sobotu se Sojkami Pelhřimov v naší hale Pražská 38b.
16.30 a 18.30 začátek v sobotu.
Dojděte naše družstvo podpořit s těžkým soupeřem.
Vstup volný.
-
30.9. 2023 Utkání OP žen ve Zlíně čas ?
-
1.10. OP žen ve Vyškově v 10.00h
-
5.10. v 20.15 SK Žabovřesky - BBK Brno jun.. muži MP Žabovřesky Rosnička
13.10. BBK jun - Sokol Šlapanice B ..mp mužů.. Pražská 38b
14.10.2023
Další doma 14.10. s Třebíčí BBK K17 v 15.00h a 18.00h.
Mezi utkáními kadetů utkání OP žen v 16.30 s Jiskrou Kyjov
-
4.11.2023
Dvojutkání s BBK Blansko v Bílovicích 4.11. v 13.00h a 14.45h.
Družstvo domácích | Družstvo hostů | Skóre | Kolo | Číslo zápasu | Název soutěže | Název fáze | |
02.10.2023 00:00 | SK Žabovřesky S | BBK jun | : | 1 | 1 | Městský přebor II | Základní část |
09.10.2023 00:00 | BBK jun | Sok Šlapanice B | : | 2 | 6 | Městský přebor II | Základní část |
16.10.2023 00:00 | BK B4N Brno | BBK jun | : | 3 | 11 | Městský přebor II | Základní část |
23.10.2023 00:00 | BBK jun | Sokol Podolí B | : | 4 | 16 | Městský přebor II | Základní část |
30.10.2023 00:00 | SKB Brno Černovice | BBK jun | : | 5 | 21 | Městský přebor II | Základní část |
06.11.2023 00:00 | BBK jun | Basket Kohouti B | : | 6 | 26 | Městský přebor II | Základní část |
13.11.2023 00:00 | Sokol Juliánov | BBK jun | : | 7 | 31 | Městský přebor II | Základní část |
20.11.2023 00:00 | BBK jun | Basket Kohouti C | : | 8 | 36 | Městský přebor II | Základní část |
27.11.2023 00:00 | TJ Kaménka | BBK jun | : | 9 | 41 | Městský přebor II | Základní část |
04.12.2023 00:00 | BBK jun | SK Žabovřesky S | : | 10 | 46 | Městský přebor II | Základní část |
11.12.2023 00:00 | Sok Šlapanice B | BBK jun | : | 11 | 51 | Městský přebor II | Základní část |
08.01.2024 00:00 | BBK jun | BK B4N Brno | : | 12 | 56 | Městský přebor II | Základní část |
15.01.2024 00:00 | Sokol Podolí B | BBK jun | : | 13 | 61 | Městský přebor II | Základní část |
22.01.2024 00:00 | BBK jun | SKB Brno Černovice | : | 14 | 66 | Městský přebor II | Základní část |
29.01.2024 00:00 | Basket Kohouti B | BBK jun | : | 15 | 71 | Městský přebor II | Základní část |
05.02.2024 00:00 | BBK jun | Sokol Juliánov | : | 16 | 76 | Městský přebor II | Základní část |
19.02.2024 00:00 | Basket Kohouti C | BBK jun | : | 17 | 81 | Městský přebor II | Základní část |
26.02.2024 00:00 | BBK jun | TJ Kaménka | : | 18 | 86 | Městský přebor II | Základní část |
Kadeti U17 Datum |
Družstvo domácích | Družstvo hostů | Skóre | Kolo | Číslo zápasu | Název soutěže | Název fáze |
16.09.2023 00:00 | BBK Brno | BK Sojky Pelhřimov | : | 14 | 83 | JML U17 kadeti | Skupina A |
16.09.2023 00:00 | BBK Brno | BK Sojky Pelhřimov | : | 14 | 84 | JML U17 kadeti | Skupina A |
14.10.2023 00:00 | BBK Brno | TJ Třebíč | : | 2 | 11 | JML U17 kadeti | Skupina A |
14.10.2023 00:00 | BBK Brno | TJ Třebíč | : | 2 | 12 | JML U17 kadeti | Skupina A |
04.11.2023 00:00 | BBK Blansko | BBK Brno | : | 3 | 13 | JML U17 kadeti | Skupina A |
04.11.2023 00:00 | BBK Blansko | BBK Brno | : | 3 | 14 | JML U17 kadeti | Skupina A |
18.11.2023 00:00 | BBK Brno | BC Vysočina | : | 4 | 21 | JML U17 kadeti | Skupina A |
18.11.2023 00:00 | BBK Brno | BC Vysočina | : | 4 | 22 | JML U17 kadeti | Skupina A |
09.12.2023 00:00 | TJ Znojmo | BBK Brno | : | 5 | 27 | JML U17 kadeti | Skupina A |
09.12.2023 00:00 | TJ Znojmo | BBK Brno | : | 5 | 28 | JML U17 kadeti | Skupina A |
06.01.2024 00:00 | BBK Brno | SKB Tišnov | : | 6 | 31 | JML U17 kadeti | Skupina A |
06.01.2024 00:00 | BBK Brno | SKB Tišnov | : | 6 | 32 | JML U17 kadeti | Skupina A |
20.01.2024 00:00 | BK Sojky Pelhřimov | BBK Brno | : | 7 | 41 | JML U17 kadeti | Skupina A |
20.01.2024 00:00 | BK Sojky Pelhřimov | BBK Brno | : | 7 | 42 | JML U17 kadeti | Skupina A |
02.03.2024 00:00 | TJ Třebíč | BBK Brno | : | 9 | 53 | JML U17 kadeti | Skupina A |
02.03.2024 00:00 | TJ Třebíč | BBK Brno | : | 9 | 54 | JML U17 kadeti | Skupina A |
16.03.2024 00:00 | BBK Brno | BBK Blansko | : | 10 | 55 | JML U17 kadeti | Skupina A |
16.03.2024 00:00 | BBK Brno | BBK Blansko | : | 10 | 56 | JML U17 kadeti | Skupina A |
06.04.2024 00:00 | BC Vysočina | BBK Brno | : | 11 | 63 | JML U17 kadeti | Skupina A |
06.04.2024 00:00 | BC Vysočina | BBK Brno | : | 11 | 64 | JML U17 kadeti | Skupina A |
20.04.2024 00:00 | BBK Brno | TJ Znojmo | : | 12 | 69 | JML U17 kadeti | Skupina A |
20.04.2024 00:00 | BBK Brno | TJ Znojmo | : | 12 | 70 | JML U17 kadeti | Skupina A |
04.05.2024 00:00 | SKB Tišnov | BBK Brno | : | 13 | 73 | JML U17 kadeti | Skupina A |
04.05.2024 00:00 | SKB Tišnov | BBK Brno | : |